Browsing Tag

Reis ul Ulema uron 100 vjetorin e pavarësis

Reis ul Ulema uron 100 vjetorin e pavarësis

Urime mbarë shqiptarëve kudo që janë 100 vjetorin e shpalljes së pavarësisë dhe Ditës së Flamurit Kombëtar Shqiptar. Zoti e bekoftë Shqipërinë dhe popullin shqiptar! Reis ul Ulema i BFI-së H. Sulejman ef. Rexhepi