Browsing Tag

Известие

Известие

До: Информативните средства Почитувани електронски и печатени медиуми ве известуваме дека на 27.10.2012 (сабота) во 14:00 часот во просториите на Исламската Верска Заедница- Скопје, ќе се организира прес конференција. Секторот за односи со…