[:al]Reisul Ulema H. Sulejman ef Rexhepi i ftuar në përvjetorin e 15 të Televizionit News24[:]

[:al]Me rastin e përvjetorit të 15 të Televizionit News24 Tiranë, me ftes të posaçme nga pronari i News24 z.Hysen Balliu, ishte Reisul Ulema H. Sulejman ef Rexhepi me bashkpuntorët e tij, ku pati rastin të qendroj sëbashku me Kryeparlametarin e RM z.Talat Xhaferi, Kryeparlamentarin e Shqiprisë z. Gramoz Ruçi, Kryetarin e Republikës së Shqiprisë z. Ilir Meta, Nënkryetarin e qeverisë së Republikës së kosovës njëher dhe ministër i punëve të jashtme z. Bexhet Pacolli, dhe me shum figura eminente të jetës shoqërore intelektuale, kulturore dhe asaj pokitike.

Per të gjitha kordinatat falemnderojm z. Ylli Paja,

[maxgallery id=”7484″][:]

Comments are closed.